UPDATE: Twee Oldenzalers aangehouden na zware mishandeling: politie zoekt getuigen In de nacht van vrijdag op zaterdag zijn twee jongeren aangehouden. Het gaat om een 17-jarige en een 18-jarige Oldenzaler
Oldenzaal – Op de Groote Markt in Oldenzaal heeft in de nacht van vrijdag 23 op zaterdag 24 januari een zware mishandeling plaatsgevonden. Het incident gebeurde tussen 02.45 en 03.00 uur.
Bij de mishandeling raakten drie personen ernstig gewond. Zij liepen onder meer zwaar hoofdletsel op, onder andere doordat er tegen het hoofd werd geschopt. De politie heeft inmiddels twee jonge mannen aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij het geweldsincident. Het gaat om een minderjarige jongen en een 18-jarige man, beiden afkomstig uit Oldenzaal.
De politie is nog volop bezig met het onderzoek en roept getuigen op zich te melden. Ook mensen die beschikken over camerabeelden uit de omgeving van de Groote Markt, bijvoorbeeld van beveiligingscamera’s, dashcams of telefoons, worden dringend verzocht contact op te nemen.
Alle informatie, hoe klein of onbelangrijk die ook lijkt, kan van waarde zijn voor het onderzoek. Twijfelt u of uw informatie wel klopt? Geef deze dan alsnog door. Volgens de politie kan juist een klein detail het ontbrekende puzzelstukje zijn.
Heb je iets gezien of weet je meer? Neem dan contact op met de politie via 0900-8844. Anoniem een melding doen kan via Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000.

